AS-AD-RP

Артикул: AS-AD-RP

Ø (mm):

 4.1

L (mm):

 17

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Использование качественных протетических компонентов не только важная составляющая хирургического протокола, но и залог создания оптимальных условий костной и пародонтальной интеграции имплантированной конструкии. Именно поэтому в Bauer's Implants к их изготовлению предъявляются самые строгие требования.

Широкая линейка протетических компонентов в ассортименте компании – это исключительная точность в производстве и параметры, обеспечивающие более прогнозируемый положительный результат работы имплантолога. Вся протетика изготавливается из титана марки Grade 5 и комплектуется двумя винтами.

Убеждены, что в имплантологическом лечении нет неважных деталей и места для компромисса. Следовательно, только лучшие компоненты на всех этапах могут гарантировать идеальный результат!

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Інші розміри

Ø (mm)

4.1

L (mm)

12.2

Ø (mm)

4.1

H (mm)

9

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години