AS-SA-MU-RP-SI

Артикул: AS-SA-MU-RP-SI

Ø (mm):

 4.6

h (mm):

 0.5

H (mm):

 1.9

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Із самого початку існування Bauer's Implants не поступається ключовому принципу своєї роботи - завжди пропонувати споживачеві дентальні імплантати, що можуть бути успішно використані у більшості клінічних випадків із максимально прогнозованим позитивним результатом. Саме тому у фокусі нашої уваги - створення продуктів із різною формою, діаметром, довжиною, але з незмінно високою якістю та винятковою надійністю.

Завжди дослухаємося до практичних порад та клінічних спостережень лікарів-імплантологів, що не лише виконують операційні втручання, а й слідкують за реабілітацією пацієнтів у динаміці, аби втілювати їх пропозиції у нових імплантатах. Адже наша спільна мета - не лише відновлення естетики ротової порожнини пацієнта, а й повноцінне та довговічне функціонування втрачених компонентів зубного ряду за будь-яких умов.

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години