AS-SB-NP

Артикул: AS-SB-NP

Ø (mm):

 3.5

H (mm):

 9

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Використання якісних протетичних компонентів - не лише важлива складова хірургічного протоколу, а й запорука створення оптимальних умов кісткової і пародонтальної інтеграції імплантованої конструкії. Саме тому у Bauer's Implants до їх виготовлення висувають найсуворіші вимоги.

Широка лінійка протетичних компонентів у асортименті компанії - це виняткова точність у виробництві та параметри, що забезпечують більш прогнозований позитивний результат роботи імплантолога. Уся протетика виробляється з титану марки Grade 5 і комплектується двома гвинтами.

Переконані, в імплантологічному лікуванні немає неважливих деталей та місця для компромісу. А відтак, лише кращі компоненти на усіх етапах можуть гарантувати ідеальний результат!

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години