AS-SB-RP-SI

Артикул: AS-SB-RP-SI

Ø (mm):

 3.9

H (mm):

 9

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Із самого початку існування Bauer's Implants не поступається ключовому принципу своєї роботи - завжди пропонувати споживачеві дентальні імплантати, що можуть бути успішно використані у більшості клінічних випадків із максимально прогнозованим позитивним результатом. Саме тому у фокусі нашої уваги - створення продуктів із різною формою, діаметром, довжиною, але з незмінно високою якістю та винятковою надійністю.

Завжди дослухаємося до практичних порад та клінічних спостережень лікарів-імплантологів, що не лише виконують операційні втручання, а й слідкують за реабілітацією пацієнтів у динаміці, аби втілювати їх пропозиції у нових імплантатах. Адже наша спільна мета - не лише відновлення естетики ротової порожнини пацієнта, а й повноцінне та довговічне функціонування втрачених компонентів зубного ряду за будь-яких умов.

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Інші розміри

Ø (mm)

4.5

H (mm)

10.5

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години