AS-TA-MU

Артикул: AS-TA-MU

Ø (mm):

 5.1

h (mm):

 1.35

H (mm):

 10

d (mm):

 3

Комплектується гвинтом для фіксації AS-SF-MU-M1.4

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Bauer's Implants розширює простір можливостей у лікуванні та пропонує своїм клієнтам систему мультиюніт - із максимальною універсальністю та мобільністю.

Використання мультиюніт абатментів дозволяє фіксувати ортопедичну конструкцію за допомогою гвинтової фіксації без цементної суміші, що в свою чергу дає можливість за потреби зняти ортопедичну конструкцію. Така умовно з'ємна конструкція від Bauer's Implants сконструйована так, аби забезпечити зручність її встановлення для лікарів та ідеальний естетичний результат для пацієнтів.

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Інші розміри

Ø (mm)

5.1

h (mm)

1.35

H (mm)

10

d (mm)

3

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години