AS-TA-NP-GH1

Артикул: AS-TA-NP-GH1

Ø (mm):

 10

h (mm):

 1

H (mm):

 10

d (mm):

 3.8

Комплектується двома гвинтами AS-PS-NP-M1.6

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Використання якісних протетичних компонентів - не лише важлива складова хірургічного протоколу, а й запорука створення оптимальних умов кісткової і пародонтальної інтеграції імплантованої конструкії. Саме тому у Bauer's Implants до їх виготовлення висувають найсуворіші вимоги.

Широка лінійка протетичних компонентів у асортименті компанії - це виняткова точність у виробництві та параметри, що забезпечують більш прогнозований позитивний результат роботи імплантолога. Уся протетика виробляється з титану марки Grade 5 і комплектується двома гвинтами.

Переконані, в імплантологічному лікуванні немає неважливих деталей та місця для компромісу. А відтак, лише кращі компоненти на усіх етапах можуть гарантувати ідеальний результат!

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Інші розміри

Ø (mm)

4.5

h (mm)

1

H (mm)

10

d (mm)

3.8

Ø (mm)

10

h (mm)

2

H (mm)

10

d (mm)

3.8

Ø (mm)

10

h (mm)

3

H (mm)

10

d (mm)

3.8

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години