Кутовий абатмент системи мульти-юніт 17°

Артикул: ATA MU 1725

H (mm):

 2.5

Комплектується одним гвинтом для фіксації SF-ATA-MU-2040

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Мульти-юніти застосовуються для протезів з опорою на два і більше імплантатів з гвинтовою фіксацією. Доступні в різних варіантах: прямі мульти-юніти, а також кутові мульти-юніти 17 і 30 градусів з висотою ясенної частини від 1,5 до 4,5 мм.

Кутові мульти-юніти мають єдину ортопедичну платформу конус з шестигранником. Рекомендований момент затяжки при фіксації мульти-юніт абатмента - 35 Ncm, протетичного гвинта - 15 Ncm.

Держатели и отвертка системы мульти-юнит

Держатели и отвертка

Тримач для прямого мультиюніт абатмента Тримач для кутового мультиюніт абатмента Викрутка для прямих мультиюніт абатментів
HF-STA MU HF-ATA MU WF-STA MU

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишилися питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години