Helix Bauer’s Implants

Єдина ортопедична конусна платформа 22° забезпечує герметичне з'єднання імплантату з абатментом.

Глибоке різьблення виконане на всю довжину імплантату, що забезпечує хорошу первинну стабільність при установці і знижує тиск на кортикальний шар кістки

Унікальна форма антиротаційної борозни знижує осьове навантаження і зменшує надлишковий тиск на кістку в процесі установки.

Згладжена апікальна частина запобігає пошкодженню мембрани Шнайдера.

SLA Біоінертна Поверхня Імплантату

Унікальна біоінертна поверхня SLA забезпечує надійний фізико-хімічний зв'язок з кістковим матриксом, при цьому не включається в метаболізм кісткової тканини. Висока остеоінтеграція досягається декількома складними процесами обробки титанової поверхні імплантату.

Перший етап - піскоструминна обробка. В результаті процесу обробки частинками оксиду алюмінію (зерном різного діаметру) домагаються макро-шорсткості поверхні. На другому етапі відбувається хімічна обробка титанового імплантату. Інтенсивне кислотне травлення при підвищеній температурі в різних кислотах, дозволяє отримати на металі мікро-поглиблення.

Шорсткість SLA, на відміну від гладких поверхонь, збільшує контакт кістки з імплантатом. При цьому сама поверхня не є мікропористою, що зменшує ймовірність бактеріальної колонізації.

Остеобласти, що ростуть на поверхні SLA, демонструють властивості високодиференційованих кісткових клітин, що доказує її остеоіндуктивність, і дозволяє прискорити регенерацію кістки в ділянках, де це ускладнено або взагалі неможливо. Завдяки SLA значно скорочується час клінічного періоду перед протезуванням.

TITANIUM GRADE 4

Titanium Grade 4 – нелегований титан високого ступеня очищення 4-го класу. Універсальний матеріал для виготовлення дентальних імплантатів, який при надзвичайній механічній міцності і стійкості до окислення, має видатну біосумісність і антиалергенні властивості.

Саме Titanium Grade 4 використовують для виготовлення імплантатів провідні світові виробники. Його ще називають «комерційно чистий» титан (стандартизовано американською компанією ASTM).

Переваги Titanium Grade 4 перед іншими чистими титанами:

  • У його складі відсутній токсичний ванадій,
    що робить імплантат абсолютно безпечним.
  • Має більш міцні механічні властивості.
  • Має кращу біологічну сумісність.
  • На 100% виключає будь-які алергічні реакції.

Стандартизація Titanium Grade 4 по ASTM для виробництва дентальних
імплантатів сама по собі говорить про його видатні властивості.

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години