Завод дентальних імплантатів ABM Technology в Дніпрі провів екскурсію для стоматологів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

16 липня завод ABM Technology в Дніпрі, що спеціалізується на випуску дентальних імплантатів, організував екскурсію для стоматологів. Медики могли на власні очі побачити, як відбувається виробництво дентальних імплантатів Bauer`s Implants і переконатися в дотриманні всіх стандартів якості на кожному його етапі.

Про це ІА «МОСТ-ДНІПРО» стало відомо на місці події.

Бренд-менеджер заводу Анастасія Бардасова повідомила, що такі екскурсії на заводі проводяться дуже часто - для всіх бажаючих фахівців:

«Сьогодні ми запросили лікарів-імплантологів до нас на виробництво. Ми пишаємося нашим підприємством і готові запрошувати всіх бажаючих до нас на завод. Ми хочемо, щоб стоматологи могли особисто переконатися: в Україні існує підприємство здатне випускати імплантати європейської якості. Наші двері відкриті для всіх», - сказала вона.

Стоматологів ознайомили з продукцією заводу.

Фахівці заводу відповіли на всі запитання лікарів, вислухали їхні ідеї і пропозиції. Співробітники підприємства зазначили: ABM Technology завжди йде на контакт з клієнтами і реагує на їхні запити.

Фахівці заводу ознайомили імплантологів з повним процесом виробництва, детально прокоментувавши кожен етап виготовлення імплантатів.

Стоматологам розповіли, що для виробництва дентальних імплантатів на ABM Technology використовується титан марки Grade 4, адже в цьому матеріалі немає сторонніх домішок і токсичних елементів. Зі складу титанові прутки відправляються на механічну обробку, яка відбувається на високоточних японських верстатах TSUGAMI. ABM Technology - єдине підприємство в Україні, де є таке обладнання.

Лікарям показали, як відбувається промивка деталей за допомогою ультразвуку, лужних і кислотних розчинів.

Імплантологи побачили, що завод проводить перевірку якості 100% продукції на всіх етапах її виробництва.

Також лікарям показали «чисту кімнату» - абсолютно стерильне приміщення, де відбувається упаковка готових конструкцій. «Чиста кімната», розміщена на заводі, відноситься до класу ISO 7, що підтверджено лабораторними дослідженнями. У цій кімнаті зміст аерозольних часток в повітрі зменшено до мінімуму, що дозволяє знизити рівень контамінації (забруднення) медичних виробів біологічними і фізичними компонентами.

«Однозначно, те, що я побачив сьогодні на ABM Technology - це крок вперед в українському виробництві імплантатів. Мене все вразило, особливо підхід персоналу до своєї роботи, до точності, розумію важливість кожного етапу. Це дуже приємно, адже це рідкісне явище, як мені здається, для України. Завод відповідає моїм високим очікуванням і в чомусь навіть переверщує його. Чекаю виходу Bauer`s Implants на ринок », - сказав Іван Моложанов, директор стоматологічної клініки D.ANTE г. Киев.

«Сьогодні я вперше побував на вітчизняному заводі з виробництва такої високотехнологічної продукції як дентальні імплантати. Захопленню немає меж. Я дуже радий за свою країну, за те, що ABM Technology піднімає рівень виробництва випуском такої складної медичної продукції.

Дніпро - це місто металургів, але як виявилося, це місто «суперметаллургов», тому що тут виробляється така продукція. Відчуваю гордість і впевнений, що на старті продажів і в подальшому у ABM Technology все вийде », - сказав Віталій Воронін, головний лікар стоматологічної клініки D.ANTE.

На заводі відзначають: двері ABM Technology відкриті для всіх, хто хоче ознайомитися з виробництвом і переконатися в якості що випускаються дентальних імплантатів.