Greater New York Dental Meeting 2018

25-28 листопада в Нью-Йорку, США пройшла одна з найбільших стоматологічних виставок в світі Greater New York Dental Meeting 2018. Це масштабна зустріч, в якій беруть участь понад 50 тисяч відвідувачів, представники більш ніж 150 країн з області стоматології та імплантології.

Генеральний директор ABM Technology Ігор Циркін представляв українські дентальні імплантати Bauer's Implants на міжнародному рівні. На виставці був представлений український продукт для лікарів-стоматологів з усього світу. Було розказано про історію розробки, впровадження нових удосконалених технологій у виробництві, а також про зовсім новий рівень імплантології в Україні.

У свою чергу, провідні компанії поділилися з нами останніми досягненнями в галузі стоматології, розкрили секрети якості своїх продуктів, розповіли свої історії створення та просування виробництв і підприємств. Ми прагнемо розширювати наші кордони, дізнаватися більше про існуючі передові можливості у виробництві і вдосконалювати наш продукт! Адже компанія Bauer's Implants доводить, що гідна бути на одному рівні з провідними зарубіжними виробниками аналогічної продукції.