Формувачі системи мультиюніт

Артикул: HAW-AMU

Ø (mm):

 6.8

L (mm):

 4.2

d (mm):

 4.9

Тип:

 широкий

Комплектується одним гвинтом для фіксації SF-AMU-1430

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Мультиюніти застосовуються для протезів з опорою на два і більше імплантатів з гвинтовою фіксацією. Доступні в різних варіантах: прямі мультиюніти, а також кутові мультиюніти 17 і 30 градусів з висотою ясенної частини від 1,5 до 4,5 мм.

Кутові мультиюніти мають єдину ортопедичну платформу конус з шестигранником. Рекомендований момент затяжки при фіксації мультиюніт абатмента - 35 Ncm, протетичного гвинта - 15 Ncm.

Тримачі й викрутка системи мультиюніт

Держатели и отвертка

Тримач для прямого мультиюніт абатмента Тримач для кутового мультиюніт абатмента Викрутка для прямих мультиюніт абатментів
HF-STA MU HF-ATA MU WF-STA MU

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Інші розміри

Ø (mm)

4.9

L (mm)

4.2

d (mm)

3.4

Тип

прямий

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години