Українські імплантати ТМ Bauer`s Implants пройшли випробування в європейських лабораторіях, підтвердивши свою якість і безпеку

Скоро на ринку України з'являться дентальні імплантати Bauer`s Implants, що випускаються заводом ABM Technology в Дніпрі. Останні півроку імплантати Bauer`s Implants проходили доклінічні випробування в лабораторіях України і Європи. Зараз всі дослідження вже закінчені і Bauer`s Implants ТМ отримала результати, які підтверджують якість та безпеку продукту.

Тест на втомне навантаження (Fatigue test) довів довічну гарантію Bauer`s Implants

Німецька лабораторія EndoLab проводила динамічний і статичний навантажувальний тест відповідно до міжнародного стандарту ISO 14801 до: 2016 «Dentistry - Fatigue test for endosseous dental implants». Мета випробування - з'ясувати, чи витримають імплантати ту кількість жувальних рухів, які робить людина за все життя.

Тестували стійкість імплантатів спеціальні машини, за місяць здійснюють 5 млн циклів (приблизна кількість жувальних рухів, що здійснюються людиною протягом життя).

Кожен імплантат був закріплений в форму з матеріалу, за своїми характеристиками схожим з кістковою тканиною людини, на 3 мм нижче рівня верхньої поверхні. Форма з імплантатом була закріплена в алюмінієвому тримачі з нахилом 35 °. Всі випробування проводилися при кімнатній температурі. Навантаження було безпосередньо застосоване до напівсферичної верхівки відповідно до стандарту ISO 14801 за допомогою штовхача 60 мм, який підтримувався сталевою кулькою для забезпечення навантаження абатмента.

Імплантати Bauer`s Implants витримали всі 5 млн циклів при зусиллі 175 Н. Для порівняння, при пережовуванні сухарів і печива потрібно 39-146 Н, а моркви - 118-134 Н.

«Динамічний навантажувальний тест підтвердив, що імплантати Bauer`s Implants мають довічну гарантію. При цьому людина зможе вживати будь-яку їжу », - зазначила заступник директора з якості ABM Technology Олена Коняхіна.

Також Bauer`s Implants пройшли статичний тест, при якому імплантати навантажували до тих пір, поки не стався перелом при досягненні максимального навантаження зразка. При статичному тесті імплантати Bauer`s витримали зусилля в 416 Н.

Електронна мікроскопія поверхні шляхом сканування довела пористість і чистоту поверхні Bauer`s Implants

Електронна мікроскопія поверхні шляхом сканування (Scanning electron microscopy (SEM)) і енергодисперсійної рентгенівської спектроскопії (Energy Dispersive X-ray Spectroscopy (EDX)) проводилася лабораторією SGS в Німеччині.

В результаті цього тесту отримані фотографії поверхні при збільшенні в 500, 1000, 1500, 2000, 2500, 5000, 7500 і 10 000 разів.


Електронна мікроскопія довела ідеальну чистоту поверхні імплантату. Крім того, дослідження зафіксувало наявність пористості, найбільш сприятливою для швидкої остеоінтеграції імплантату.

Рентгенівський спектр з області аналізу підтвердив відсутність домішок і забруднень.

Bauer`s Implants TM готові випустити на ринок якісний і безпечний продукт

Мета Bauer`s Implants ТМ - випустити продукт, що має довічну гарантію стійкості і якості. Тому завод орієнтується не тільки на міжнародні стандарти і Технічний регламент, а й на високі внутрішні вимоги менеджменту якості.

«Основна наша мета - випустити на ринок якісний і безпечний продукт, адже ми дбаємо про наших майбутніх партнерів і здоров'я їх пацієнтів», - сказала заступник директора з якості ABM Technology Олена Коняхіна.