Про компанію виробника імплантатів | Bauer's Implants
Виробничі потужності в Україні ✔ Багатоступенева система перевірки якості продукції ✔ Цілі компанії ✔ Історія розвитку компанії
2022-07-02
Bauer's Implants
м. Дніпро просп. Богдана Хмельницького, 147
+380679685681

Про компанію Bauer’s Implants

Виробництво дентальних імплантатів європейської якості за цінами, які роблять їх доступними широкому споживачу в Україні, розпочато під ТМ Bauer's Implants. Для реалізації проекту від ідеї до випуску першої продукції на ультрасучасному підприємстві ABM Technology знадобилося три роки, в тому числі два роки пішло на активні доклінічні випробування.

У створенні перших українських імплантатів з супраструктурами, які успішно конкурують з кращими зразками на світовому ринку, брали активну участь розробники зі Швейцарії та Естонії. Своїми знаннями в дентальній імплантології ділилися провідні фахівці щелепнолицевої хірургії і були враховані всі побажання вітчизняних лікарів-імплантологів.

Це був довгий шлях проб та удосконалень. Остаточний результат, який поєднав в собі всі передові досягнення імплантології, коштував витрачених зусиль.

З продукцією ТМ Bauer's Implants дентальна імплантологія в Україні вийде на абсолютно новий рівень. Адже єдина її принципова відмінність - низька вартість в порівнянні з зарубіжними аналогами. Сучасні методи відновлення зубів стають доступними для більшості пацієнтів в нашій країні.

Високотехнологічне японське обладнання дозволяє домогтися більшої точності у виробництві. Багатоступенева система контролю якості виключає будь-які помилки. Використання гіпоалергенного титану високого ступеня очищення, вдосконалений дизайн, який зменшує тиск на зовнішній шар кістки, зводять до мінімуму небажані реакції організму і сприяють швидкій приживлюваності імплантату.

Наша мета

Дентальна імплантологія спрямована не тільки на рішення естетичних проблем ротової порожнини, але й допомагає якісно поліпшити життя пацієнтів. ТМ Bauer's Implants зробить її простою для стоматологів і доступною для українців. Ми гарантуємо надійність, безпеку і високу якість нашої продукції, яка підтверджена Міжнародними сертифікатами і високою оцінкою фахівців.