Точна адаптація абатментів до імплантатів - запорука відмінного естетичного і довговічного результату в протезуванні зубів. ТМ Bauer`s Implants випускає всю лінійку протетичних компонентів, що дозволяють провести відновлення зубного ряду будь-якої складності. Завдяки контролю якості на кожному етапі виробництва досягається повне і нерухоме прилягання абатмента до імплантату. Титанові абатменти прямих і кутових моделей фіксуються гвинтом. Зручність роботи лікаря-стоматолога для ТМ Bauer`s Implants не менш важлива, ніж здоров'я пацієнта і кінцевий результат. У лікаря немає часу, щоб вгадувати, який з протетичної компонентів підійде до імплантату. Все абатменти мають спільну платформу і підходять для будь-якого розміру імплантату. Абатменти ТМ Bauer`s Implants комплектуються двома гвинтами різного кольору. Пофарбований в золотий колір гвинт призначений для роботи зубного техніка, а незабарвлений - для кінцевої фіксації абатмента лікарем-імплантологом.

  • Лінійка прямих і кутових абатментів дозволяє вирішити більшість протетичних і естетичних завдань. Все абатменти виконані в двох діаметрах і з різною висотою уступу.
  • В асортименті представлені формувачі ясен в двох діаметрах і різних висот, для створення необхідного ясенного профілю. Формувачі можна використовувати відразу після імплантації або при розкритті імплантату на термін не більше, ніж 30 днів.
  • Зліпкові трансфери для закритої і відкритої ложки допомагають зробити точний відбиток положення імплантата- (ів) в кістки.
  • Лабораторний аналог імплантату дублює положення імплантату на техмоделі, що дозволяє зубному техніку створювати протезну частину з максимальною точністю.

Вся продукція ТМ Bauer`s Implants протестована незалежними європейськими лабораторіями якості і отримала високу оцінку фахівців.

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години