Гвинти для фіксації

Артикул: SF-ATA-MU-2040

L (mm):

 6.75

D (mm):

 2.35

Щоб дізнатися вартість авторизуйтесь на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером

Мультиюніти застосовуються для протезів з опорою на два і більше імплантатів з гвинтовою фіксацією. Доступні в різних варіантах: прямі мультиюніти, а також кутові мульти-юніти 17 і 30 градусів з висотою ясенної частини від 1,5 до 4,5 мм.

Кутові мультиюніти мають єдину ортопедичну платформу конус з шестигранником. Рекомендований момент затяжки при фіксації мультиюніт абатмента - 35 Ncm, протетичного гвинта - 15 Ncm.

Тримачі й викрутка системи мультиюніт

Держатели и отвертка

Тримач для прямого мультиюніт абатмента Тримач для кутового мультиюніт абатмента Викрутка для прямих мультиюніт абатментів
HF-STA MU HF-ATA MU WF-STA MU

В асортименті компанії з самого початку закладені розміри імплантатів, які можуть закрити більшість клінічних випадків. Конструкторами і клініцистами був проведено детальний аналіз необхідних форм, діаметрів і довжин, внаслідок чого ми можемо стверджувати, що використовуючи імплантати Bauer's Implants, можна легко досягти максимально прогнозованих позитивних результатів при реабілітації пацієнтів.

Гарантія

Компанія Bauer's Implants надає довічну гарантію на власні імплантати. З впевненістю можемо сказати, що ми на 100% впевнені в нашій продукції завдяки високотехнологічному виробництву, багатоетапному контролю якості і власним клінічним досліджень.

Оплата

Готівкова, Google Pay, Картою онлайн, Оплата через Masterpass, Безготівковий для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay

Спосіб доставки
Вартість
Новая почта
100 грн
Інші розміри
Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години