Імуно-відновлювальний комплекс від Bauer's Implants

Вітамінний комплекс Bauers

Bauer’s Implants представляє вітамінно-мінеральний комплекс, який скорочує період інтергації імплантату в кістковому матриксі, а також сприяє підтримці організму в постімплантаційний період.

Завдяки спеціальному складу, даний комплекс забезпечує швидку остеоінтеграцію та відновлення кісткової тканини після імплантації. Склад дієтичної добавки є комплексом мінералів і вітамінів максимально близький за складом до кісткової тканини людини

Імуновідновлювальний комплекс від Bauer’s Implants – це послідовний трьохетапний курс для пацієнтів перед імплантацією або іншим хірургічним втручанням.

OSTEON Implantation Course

Впливає на ефективну підтримку процесів регенерації кісткових та періодонтальних тканин завдяки збалансованому поєднанню кальцію, фосфору, цинку, марганцю та міді з вітамінами К2 і D3.

IMMUNE Implantation Course

Забезпечує оптимальний функціональний стан органічного матриксу кісткової тканини, сприяє збільшенню її щільності та об'єму завдяки поєднанню колагену, хондроїтину та гіалуронової кислоти. Підтримує нормальні процеси остеоінтеграції та посилює місцевий імунітет в пародонті. Складові комплексу мають остеогенні та антиоксидантні властивості, які позитивно впливають на поліпшення загального стану організма та здоров'я ротової порожнини.

REGENERATION Impl-Course

Складові комплексу мають остеогенні та антиоксидантні властивості, що сприяють підвищенню щільності кісткової тканини. Біодоступна форма колагену в поєднанні з глюкозаміном, хондроїтином і амінокислотою пролином підтримує нормальні процеси остеоінтеграції та посилює місцевий імунітет в пародонті.

Заявка успішно відправлена!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Виникли питання?

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в
протягом години